KulturaMUZYKA:

Zagłosuj z sensem na Bezsensu

Zielonogórski zespół Bezsensu jest półfinalistą konkursu Hej Fest. Jest to festiwal odbywający się na najwyżej położonej scenie w Europie – na Gubałówce. Zostało już tylko 6 z 300 zespołów, a chłopaki są jedynymi reprezentantami województwa lubuskiego!

Grupa stawała do „pojedynków” z innymi zespołami supportującymi gwiazdy festiwalu. Bezsensu grało już przed Perfectem i Braćmi z Krzysztofem Cugowskim. Na końcowy sukces w półfinale złoży się ocena jury oraz głosowanie internautów poprzez profil Hej Fest na Facebooku.

Za koncerty transmitowane na żywo w Internecie zespół zbiera bardzo dobre recenzje, a Grzegorz Markowski z Perfectu w trakcie swojego występu wróżył Bezsensu międzynarodową karierę. Pierwszym krokiem ku zrealizowaniu tej wróżby było by zwycięstwo w Hej Feście. Każdy głos oddany na profilu może do tego Bezsensu przybliżyć. Wystarczy wejść 3 września w trakcie trwania imprezy między godziną 17.30 a 21 na stronę https://www.facebook.com/hejfest/ i jednym kliknięciem oddać na nich głos!

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X