KULTURA:

Zaopiekuj się mną – RCAK poszukuje chętnych!

Międzynarodowy Festiwal Folkloru – przygotowywany przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze – zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy z zapałem dopinają wszystko na ostatni guzik i z równie wielkim entuzjazmem zapraszają do współpracy.

 

Festiwal pn. Oblicza Tradycji rozpocznie się już 23 lipca 2017 r. Jak każdego roku będzie mnóstwo atrakcji, o których krótko opowiedziała Kalina Patek z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Kalina Patek

Jeśli nie chcecie być jedynie obserwatorami festiwalu, RCAK ma dla was fantastyczną propozycję! Organizatorzy poszukują tych, którzy chcieliby zaopiekować się jednym z zespołów występujących na festiwalu. Są to uczestnicy z całego świata, mówiący rożnymi językami, dlatego każdy, kto w sposób komunikatywny potrafi porozumieć się w języku angielskim, rosyjskim, białoruskim, czeskim, serbskim czy tureckim jest na wagę złota. Czy zajmuje się taki opiekun?

Kalina Patek

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że warto! Świetna praktyka w posługiwaniu się językiem obcym, nowe przyjaźnie czy poznawanie innej kultury. Warto dodać, że nie są to jedyne korzyści. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z
Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, zajrzyj TUTAJ!

Więcej informacji znajdziecie u Pani Kaliny Patek pod numerem tel.: 68 452 93 04 lub adres mailowy: k.patek@rcak.pl

 

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: