MUZYKA:

Sanah- “Irenka” [PŁYTA TYGODNIA]

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”).

Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują utwory „No sory”, „Ale jazz!” nagrany w duecie z Vito Bambino, „2:00” i „etc.” (w wersji oryginalnej oraz specjalnej – jako „etc. (na disco)” . Podobnie jak w przypadku poprzedniej płyty, w momencie premiery „Irenki” do sieci trafia teledysk/wizualizacja do każdego utworu z płyty.

Album ukazuje się w wersji cyfrowej i 4 wersjach fizycznych: standardowej (1CD z 14 utworami) , deluxe (2CD z bonusowym krążek z utworami znanymi z winyla “BUJDA” i dodatkową piosenką „Kapela gra”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na “BUJDZIE”) oraz w wersji Super Deluxe Box – z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD i rarytasami.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: