MUZYKA:

Program obowiązkowy na październik. Koncerty w Zielonej Górze

Do końca lata jeszcze mnóstwo czasu, jednak są tacy, którzy marzą o październiku. Powodem wcale nie jest pogoda, czy rozpoczęcie roku akademickiego, ale nadchodzące koncerty. Kto tym razem pojawi się w Zielonej Górze?

KULT przyjedzie do Zielonej Góry w ramach swojej Pomarańczowej Trasy, która obejmuje nie tylko Polskę, ale i Wielką Brytanię, Irlandię oraz Holandię. Grupa z Kazikiem Staszewskim na czele działa od ponad 30 lat i wykonuje utworu punkowe, rockowe oraz jazzowe. Każdy ich koncert składa się ze starych, dobrze znanych kawałków, jak i tych nieco nowszych. To co wyróżnia piosenki KULTU to teksty, które pomimo lat nadal są aktualne.

Koncert KULTU zaplanowano na 7 października o 20:00 w Kawonie. Bilety w cenie 75 zł i 85 zł w dniu koncertu.

Kolejną grupą, która pojawi się w zielonogórskiej piwnicy artystycznej będzie Decapitated. Kapela jest doskonale znana stałym bywalcom Przystanku Woodstock. Muzycy w swoim repertuarze mają utwory z gatunku technical death metal, które buduję idealny klimaty dla osób lubujących się w bardzo mocnym brzmieniu.

Decapitated zagrają w Kawonie 13 października o 19:30. Bilety można kupić za 35 zł i 45 zł w dniu koncertu.

Październik będzie również miesiącem muzycznych eksperymentów za sprawą Bartas Szymoniak. Artysta połączył dwie umiejętności, w których się specjalizuje – wokal i beatbox. Podczas koncertów razem z Michałem Parzymięsem prezentują swoje talenty muzyczne. Wszystko przy dźwiękach gitary.

Koncert Bartasa Szymoniaka odbędzie się 16 października o 19:00 w Kawonie. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu.

Fanów młodych, polski artystów powinien zadowolić fakt, że w październiku do Zielonej Góry przyjedzie BOVSKA. Artystka zdobyła popularność dzięki singlowi Kaktus, który łączy elektroniczne brzmienie ze specyficznym wokalem. Jej debiutancka płyta zdobywa coraz więcej pozytywnych recenzji.

BOVSKA w Kawonie zagra 20 października o 19:30. Bilety w cenie 45 zł.

Koncertowy październik zamknie występ Organka, kolejnego przedstawiciel młodego brzmienia. Muzyk wybił się, jako gitarzysta w zespole SOFA. Jednak po pewnym czasie postanowił rozpocząć karierę solową. Jego debiutancki album Głupi pojawił się na rynku muzycznym dwa lata temu.  Od tamtej pory można było go zobaczyć na Orange Warsaw Festival i na Przystanku Woodstock.

Koncert Organka odbędzie się 30 października o 19:30 w Piwnicy Artystycznej Kawon. Bilety są do kupienia za 40 zł i 50 zł w dniu koncertu.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: