ZIELONA GÓRA:

ZGK zacznie pracę szybciej i prosi o wyrozumiałość

Pobudka za sprawą kosiarki? To może się zdarzyć w najbliższych dniach. Zakład Gospodarki Komunalnej do piątku będzie zaczynał pracę wcześniej.

Pracownicy ZGK pojawią się w mieście już o 5 rano. Wszystko przez doskwierające upały. – Zaczynamy pracę wcześniej, bo chcemy, żeby jakość pracy pozostała na dotychczasowym poziomie – mówi Agnieszka Miszon z Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Nasi pracownicy, którzy dużą część swojej pracy wykonują na dworze, będą pracować od godziny 5 rano. Mówię tu m.in. o pracownikach zieleni, czyli może się zdarzyć, że gdzieś będziemy kosić trawę. Mówię też o pracownikach, którzy sprzątają miasto. Jak się pojawi ciężki sprzęt pojawi i państwa obudzi, proszę o wyrozumiałość. To samo dotyczy pracowników, którzy zabierają nasze odpady komunalne. Chcemy z naszych obowiązków wywiązywać się jak najlepiej, dlatego prosimy o wyrozumiałość.Agnieszka Miszon, ZGK

Jednocześnie pracownicy ZGK proszą o szybsze przygotowanie odpadów.

Prosimy, aby worki ze śmieciami wystawiać szybciej. Nie o 6, a wcześniej, bo może się okazać, że już ktoś u państwa był. Agnieszka Miszon, ZGK

Największe upały w tym tygodniu prognozowane są w środę. Temperatura tego dnia może sięgnąć nawet 37 stopni w cieniu. W naszym regionie obowiązuje obecnie ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: