TEATRZIELONA GÓRA:

Weekend w teatrze? Spektakle na Dzień Mamy

W Lubuskim Teatrze w najbliższy weekend odbędą się spektakle dwóch sztuk. Będziecie mogli zobaczyć bajkę dla młodszych dzieci pt. „Czytulisie” oraz muzyczny spektakl pt. „Słodkie lata 20.-30.” w wykonaniu zielonogórskich aktorów.

W piątek w Lubuskim Teatrze będziecie mogli zobaczyć bajkę dla dzieci, które uczą się czytać pt. „Czytulisie”. Więcej o tym spektaklu mówi Magdalena Pawlak, kierownik działu impresariatu Lubuskiego Teatru.

Jest to spektakl, w którym będziemy mogli zobaczyć Joannę Wąż. Spektakl wyreżyserowany przez panią Katarzynę Kawalec. Jest to historia opowiadająca o literkach, o nauce czytania, tak że też taki spektakl edukacyjny. Myślę, że warto przyjść, żeby dzieciaczki sobie popatrzyły, jak te literki hasają i co z tych literek się układa.

Ten spektakl odbędzie się w piątek o godzinie 10:00 i sobotę o godzinie 16:00. Kolejną propozycją na ten weekend w Lubuskim Teatrze jest muzyczny spektakl pt. „Słodkie lata 20.-30.”, który możecie zobaczyć w piątek o godzinie 19:00 i w sobotę o godzinie 19:00.

Spektakl z piosenkami lat 20., 30., z najlepszymi szlagierami, więc myślę, że tutaj też fajna propozycja, żeby zabrać mamę do teatru i wspólnie spędzić troszeczkę czasu.

Piątkowy spektakl pt. „Słodkie lata 20.-30.” będzie tłumaczone na język migowy oraz audiodeskrypcję, a przed występem, o godzinie 18:15, możecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach touch tour.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00