ZIELONA GÓRA:

Warto jest spędzać ferie w mieście! Przy Dąbrowskiego ruszą zabawy animacyjne [FERIE 2020]

Atrakcji na ferie zimowe w Zielonej Górze nie brakuje. Dzieci i młodzież mogą spędzić czas na sportowo, z kulturą czy rozwijać swoje naukowe pasje. Swoją propozycję ma również Centrum Pomocy „Warto jest pomagać” przy ulicy Dąbrowskiego.

W trakcie ferii odbędą się dwa spotkania z animatorem. Będzie nim Łukasz Michałkiewicz, przedstawiciel Centrum Pomocy.

W imieniu pana Grzegorza Hryniewicza serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na dwa spotkania. Będą to animacje, różnego rodzaju formy plastyczne, muzyczne, a także zabawy i gry edukacyjne. Na tym będziemy się skupiać. Zajęcia będą bardzo kreatywne, nowoczesne i będzie się działo.Łukasz Michałkiewicz, Centrum Pomocy „Warto jest pomagać”

Pierwsza odsłona zabaw animacyjnych rusza w kolejny czwartek, 30 stycznia od 11:00 do 12:30. W drugim tygodniu ferii zajęcia zaplanowano na piątek, 7 lutego, w tych samych godzinach. Są finansowane ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Centrum Pomocy „Warto jest pomagać” to placówka, która zajmuje się wieloma akcjami. Działa w niej ponad dziesięciu stałych wolontariuszy. Dotąd zaangażowali się oni w organizację gali „Warto jest pomagać” oraz przygotowaniu świątecznych paczek dla pogotowia opiekuńczego.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: