ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

W69 na 96FM: Falubaz szykuje się do meczów o brąz z wrocławianami

Bartosz Zmarzlik mistrzem świata, Patryk Dudek poza Grand Prix i przygotowania RM Solar Falubazu do meczów o brąz – to główne tematy naszego dzisiejszego magazynu W69 na 96FM.

Rywalem zielonogórzan będzie Betard Sparta Wrocław, która wczoraj przegrała w Gorzowie z Moje Bermudy Stalą 34:55. Tym samym o złoto z Fogo Unią Leszno powalczy zespół mistrza świata. Bartosz Zmarzlik w piątek i sobotę ścigał się na Motoarenie, z której wyjechał z drugim w karierze medalem seniorskich mistrzostwa świata, w niedzielę był niepokonany na “Jancarzu”.

Wrocławianie stracili w Gorzowie Taia Woffindena, z powodów zdrowotnych wycofał się z jazdy Gleb Czugunow. Jak to może wpłynąć na postawę Sparty przeciwko Falubazowi? M.in. o tym rozmawiamy z prezesem zielonogórzan, Wojciechem Domagałą.

Ponadto w naszym programie wypowiedzi ekspertów: Krzysztofa Cegielskiego i Tomasza Piszcza. Ten drugi próbuje wskazać sekret mistrzowskiej formy żużlowca z Gorzowa. Komentuje też postawę w cyklu Grand Prix 2020 Patryka Dudka.

Pierwszy mecz w Zielonej Górze w ten piątek o 18:00, rewanż w niedzielę, we Wrocławiu o 16:30.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: