ZIELONA GÓRA:

Rozpoczął się sezon motocyklowy!

Pisk opon, zapach palonej gumy i dźwięk silników – w Zielonej Górze motocykliści uczcili początek sezonu. Jeżeli Was tam nie było, a jesteście fanami dwukołowych maszyn – żałujcie.

W minioną sobotę w naszym mieście odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Do parkingu Centrum Rekreacyjno-Sportowego dojeżdżali motocykliści z całego województwa. Na miejscu przybyli mogli sprawdzić głośność wydechów swoich maszyn, razem spalić gumę i pogadać, jak to między fanami motoryzacji bywa.

Przemysław Kowalczyk z Klubu Motocyklowego Bachus

Nie obyło się bez konkursów, zarówno realizowanych przez Falubaz, jak i zielonogórską drogówkę. Motocykliści musieli w jak najwolniejszym tempie dojechać z pasażerami (ewentualnie większym bagażem), kilka metrów – kto ostatni na mecie, ten wygrywa.

Aspirant Dariusz Kocur z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Zielonej Górze

Zwycięzcą został Radek Haraszkiewicz, który wraz z partnerką zajął ostatnie miejsce na mecie, ale pierwsze w zawodach. W nagrodę otrzymali nowy kask, który ufundowała policja.

Udało nam się porozmawiać również z osobą, która prawo jazdy kategorii A, ma od 1962 roku. I cały czas cieszy się jazdą na motorze.

Czesław Brzozowski

Jeżeli o kobietach mowa, to i u nas ich nie brakuje. Judyta, która nie wyobraża sobie życia bez motoru, zdradziła dlaczego tak bardzo lubi ten klimat.

Motocyklistka Judyta

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć i filmów z wydarzenia.

 

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X