ZIELONA GÓRA:

Rozgrzewają parkiety, rozgrzeją nowe tancerki! Casting do Cheerleaders Zielona Góra

Znamy je bardzo dobrze z przerw meczów w hali CRS. Teraz grono zielonogórskich cheerleaderek może się powiększyć. Kandydatki do zespołu będą poszukiwane w trakcie castingu.

W szeregach cheerleaderek mają szansę pojawić się dziewczyny wesołe, energiczne i z dobrą prezencją. Cenne będzie ich doświadczenie w tańcu bądź akrobatyce.

– Myślę, że osoby, które przyjdą, na pewno będą mogły sprawdzić się w krótkiej choreografii, którą wspólnie z dziewczynami stworzymy. Jeśli będą chciały, będą mogły pokazać, co potrafią. Głównie chodzi nam o to, czy potrafią łapać kroki, obroty. Mile widziane są dziewczyny, które potrafią akrobatykę, bo tego nam naprawdę potrzeba. No i chętne dziewczyny, które mają energię, ładnie się uśmiechają i dadzą nową energię naszym zawodnikom – mówi Martyna Zelisko.

– Ważne, żeby dziewczyny były dyspozycyjne, ponieważ treningi mamy trzy razy w tygodniu plus mecze na weekendy i także w tygodniu. Na pewno muszą mieć miłą aparycję – uzupełnia Monika Półgrabia.

Kandydatki powinny również mieć ukończone 18 lat. Młodsze mogą pojawić się na castingu za zgodą rodzica. Po pomyślnym przejściu naboru czeka je praca z trenerką oraz możliwość korzystania z doświadczenia starszych koleżanek.

– Jak mamy zajęcia z choreografami, ćwiczymy choreografię, później ją dopracowujemy. Na każdych treningach jest rozgrzewka, czasem mamy zajęcia rozciągające. Do tego często ćwiczymy układy. Kiedy jest dużo meczów, robimy treningi meczowe. Na początku było ciężko, ponieważ musiałam się nauczyć wielu układów. Uczyłam się na przykład z filmików, które dziewczyny nam nagrywały, żeby było szybciej. Później z nowymi dziewczynami byłyśmy sprawdzane na treningach. Nie ma się czego bać, bo to nie jest takie trudne, da się przeżyć i później są z tego bardzo fajne profity i wspomnienia – zapewnia Martyna Zelisko.

Casting odbędzie się 20 czerwca o godzinie 18:30 w Szkole Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze. Więcej o kulisach pracy cheerleaderek usłyszycie w poniższej rozmowie.

Godzina Rektorska – 9.06. – Martyna Zelisko, Monika Półgrabia

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: