ARTYKUŁ SPONSOROWANYPOLSKA I ŚWIAT:ZIELONA GÓRA:

Przenosimy stolicę do Zielonej Góry? Tak, bo to miasto kabaretu!

1 lipca Zielona Góra stanie się Stolicą Polskiego Kabaretu. Właśnie pod tym hasłem odbędzie się wyjątkowy kabareton, który pokaże, jak ważnym miejscem dla polskiej rozrywki jest Zielona Góra.

Tego dnia Zielona Góra zostanie ogłoszona stolicą wszystkiego, co najlepsze – najładniejszych dziewczyn, najprzystojniejszych mężczyzn, najlepszej zabawy i najpyszniejszego wina. Cała Polska dowie się o tym, jak pięknym i wesołym miastem jest Zielona Góra. A wszystko to za sprawą kabaretonu Stolica Polskiego Kabaretu – Zielona Góra 2018, który na żywo wyemituje Telewizja Polsat. Chętni na zobaczenie tego widowiska osobiście będą mieli taką możliwość w Amfiteatrze im. Anny German. Sprzedaż biletów trwa na stronie kabaretowebilety.pl.

Wystąpią: Paranienormalni i Bartek Kasprzykowski, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Zachodni, Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach, Michał Wójcik. Wieczór poprowadzi Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Będzie więc silna reprezentacja najlepszych rodzimych zespołów oraz czołówka polskich kabaretów i solistów.

Jak zapowiada Kabaret Nowaki, zabawa będzie niezapomniana: Występy w Zielonej Górze to dla nas zawsze duże przeżycie i wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy. Wraz z całym Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowy pokażemy, że Zielona Góra nie tylko stoi kabaretem – co już wiadomo od dawna, ale także wszystkim, co najlepsze. Pokażemy nasze miasto od jak najlepszej strony, a na ten jeden wieczór zamienimy się w prawdziwą rozrywkową stolicę świata. Musicie być z nami 1 lipca!

Zielonogórskie kabarety połączą siły, aby we wspólnych skeczach i scenkach bawić i śmieszyć widzów w Amfiteatrze i przed telewizorami. Do tego kabarety znane i lubiane w całej Polsce oraz soliści, którzy w pojedynkę potrafią rozbawić najbardziej wymagającego widza. Będzie więc premierowo i niepowtarzalnie. Skecze, których jeszcze nie widzieliście, postacie, które uwielbiacie i atmosfera roześmianego zielonogórskiego amfiteatru.

Skład tego wyjątkowego widowiska został dobrany tak, aby zadowolić każdego. Wśród występujących kabaretów znajdą się te bardziej doświadczone, ze szczytu estradowych rankingów, energetyczni, młodzi wyjadacze rozbawiania i niepodważalne gwiazdy monologów.

Zielona Góra staje się stolicą! Nie przegap tego wydarzenia i bądź wśród najbardziej roześmianych Polaków 1 lipca w Amfiteatrze im. Anny German. Informacje i bilety: stolicakabaretu.pl.

kabaret Paranienormalni i Bartek Kasprzykowski/ fot. materiały prasowe
kabaret Nowaki/ fot. materiały prasowe
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00