ZIELONA GÓRA:

Pokochaj swoje piersi i dobierz dobry biustonosz… w mediatece

Październik to miesiąc poświęcony profilaktyce raka piersi. Choroba ta jest najczęstszym nowotworem złośliwym u kobiet w Polsce. Rocznie lekarze wykrywają kilkanaście tysięcy nowych przypadków. Fundacja „Wsparcie na Starcie” chce uświadomić kobietom, jak ważne jest dbanie o swoje piersi. A zacząć należy od doboru właściwego biustonosza.

W mediatece Góra Mediów odbędzie się spotkanie z brafitterką – specjalistką, która pomoże paniom dobrać właściwą bieliznę.

Fundacja „Wsparcie na Starcie” zwróciła się do nas, abyśmy pomogli im taką imprezę – miejmy nadzieję, cykliczną – stworzyć. Mamy osobę w postaci Moniki Skrzypińskiej, która jest dyplomowaną brafitterką. Wyjaśni na spotkaniu na przykładzie modelki, jak dobrać biustonosz, bo okazuje się, że nie wszystkie kobiety wiedzą, jak używać biustonosza (i mówi to mężczyzna w tym momencie). Oprócz tego będziemy bardzo mocno promować książkę „Pokochaj swoje piersi”. Jest to książka, która nie ma ceny, książka cegiełka. Cały dochód ze sprzedaży tych książek będzie przekazany na fundację „Wsparcie na Starcie”.

Spotkanie w mediatece odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 października o 18:00. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zgłoszenia na adres fundacja.teamwork@gmail.com. W treści maila należy wpisać imię, nazwisko, wiek i numer telefonu.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X