SPORT:ZIELONA GÓRA:

Plastron, gadżety Gortata i Peszki. Ruszyły Falubazowe mikołajki

Ruszyły mikołajkowe licytacje organizowane przez Zielonogórski Klub Żużlowy. Są one bezpośrednim przygotowaniem do Falubazowych Mikołajek. To już 14. edycja akcji, w którą angażuje się zielonogórski klub.

Michał Kociński z zielonogórskiego Falubazu opowiada o tym, jaka jest idea akcji.

W tym okresie chcemy dać im troszeczkę radości, tym dzieciaczkom najbardziej potrzebującym czyli pacjentom szpitali i podopiecznym placówek opiekuńczych przekazać drobne upominki, odwiedzić z zawodnikami i sprawić im trochę radości.

Tak jak wspominaliśmy, najważniejszą częścią Falubazowych Mikołajek będą licytacje. Co jest numerem jeden wśród gadżetów, które można wylicytować każdy z kibiców?

Numerem jeden jest kevlar naszej drużyny na sezon 2023. Ta osoba, która go wylicytuje, od 6 grudnia będzie jedynym posiadaczem takiego kevlaru w Polsce. Tego nie mają zawodnicy ani my w klubie, został wyprodukowany tylko jeden.

Do akcji włączyli się także Marcin Gortat czy Sławomir Peszko. Wylicytować można również gadżety zielonogórskich żużlowców. Więcej informacji znajdziecie na stronie falubaz.com Dochód z tych aukcji przeznaczany jest na przygotowanie paczek. Dodajmy, że Falubaz z prezentami dla najbardziej potrzebujących dzieci ruszy 6 grudnia.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X