SPORT:ZIELONA GÓRA:

Piłka ręczna sposobem na życie? ZSOiS ogłasza nabór dla dziewcząt i chłopców

Pełne sukcesów czasy dla reprezentacyjnej polskiej piłki ręcznej minęły. Jeszcze niedawno oklaskiwaliśmy w biało-czerwonych barwach braci Jureckich, Karola Bieleckiego czy wyczyny w bramce Sławomira Szmala. Po tym fantastycznym pokoleniu pozostała wyrwa, którą powoli próbują zasypywać Ośrodki Piłki Ręcznej w Polsce.

Jedną ze szkół objętych patronatem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze, który ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021. Dotyczy to zarówno chłopców i dziewcząt, którzy po szkole podstawowej chcą kontynuować swoją przygodę z piłką ręczną

Zapraszamy serdecznie do naboru. Chcemy zachęcić młodzież do tego, by uprawiała piłkę ręczną u nas. Mamy tutaj bazę sportową. Trenerami będę tutaj ja – Ireneusz Łuczak i Paweł Petela.

Konsultacje odbędą się jutro, zaś testy w kolejną środę. Oba rozpoczynają się o 17:00 i na oba trzeba się wcześniej umówić. Numery telefonów: 793 344 551 i 609 684 504.

Wtedy możemy ustalić dokładną ilość zawodników na określoną godzinę. Możemy w ciągu godziny przyjąć po 6 osób. Wszystko ma być zgodnie z przepisami. Po wykonaniu telefonu będzie określona godzina, na którą trzeba się pojawić. 

Zajęcia odbywają się w szkole przy ul. Wyspiańskiego 21.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: