ZIELONA GÓRA:

Ogórki się kiszą, a zielonogórzanie – bawią! „Lata z Galerią u Jadźki” ciąg dalszy

Smakosze domowych przetworów zakisili już ogórki i oczekują na werdykt. Konkurs przyrządzania kiszonek nie jest jednak jedyną atrakcją, którą przygotowało Stowarzyszenie Kulturalne „Galeria”. Lato umilą też mieszkańcom koncerty w podwórku przy ulicy Żeromskiego.

Na pierwszy ogień pójdzie energia prosto z Podhala, którą dostarczy słuchaczom zespół Megitza.

Megitza Trio to zespół, który swoją muzykę opiera na tradycyjnej muzyce Podhala. Liderką grupy jest Małgorzata Babiarz. To nie tylko muzyka polska, ale również mieszanka folku, popu i jazzu – bardzo energetyczna muzyka. Pani Małgorzata powiedziała „damy czadu!”. Czekamy więc na ten koncert niecierpliwie.Beata Łapanowska, prezeska Stowarzyszenia Kulturalnego „Galeria”

Folkowe nuty zabrzmią 10 sierpnia o 20:00 w przy dawnej Galerii „U Jadźki”. Z kolei tydzień później w tym samym miejscu zaśpiewa Janusz Radek, czego już zapewne nie może się doczekać grono fanek artysty.

Janusz Radek po raz kolejny będzie u nas na podwórku. Ma grupę naprawdę zagorzałych fanek, które z chęcią posłuchają go ponownie. Myślę, że nie tylko one.Beata Łapanowska

Koncert Janusza Radka odbędzie się 17 sierpnia, również o godzinie 20:00.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: