ZIELONA GÓRA:

Nie chowaj się ze swoim talentem – nadchodzi „Czas na Blask”!

Swój mały jubileusz – 5-lecie – ma w tym roku zielonogórski konkurs młodych talentów „Czas na Blask”. Będzie połączony ze świętem z okazji 10-lecia Europejskiej Szkoły dr Rahn, która organizuje te zmagania młodzieży. Na profesjonalnie przygotowanej scenie swoje zdolności zaprezentują m.in. muzycy, wokaliści czy tancerze.

Jeszcze do poniedziałku (25 lutego) młodzi, utalentowani ludzie mogą przesyłać swoje zgłoszenia.

Zapraszamy na nasze strony internetowe: facebook.com/czasnablaskZG albo www.rahn.education/polska. Tam można pobrać kartę zgłoszeniową, zapoznać się z regulaminem. Kartę należy wypełnić, przesłać do nas skan na maila czasnablaskzg@gmail.com. Potrzebna jest nam taka karta chociażby po to, żeby wiedzieć, z czym uczestnik ma zamiar przyjść, z jakim talentem i jakiego sprzętu będzie potrzebował, by ten talent zaprezentować.Arkadiusz Tyda, koordynator konkursu „Czas na Blask”

Zgłoszone osoby wezmą następnie udział w eliminacjach, które odbędą się 28 lutego. Wybrane grono powalczy w głównej części konkursu m.in. o występ na 21. urodzinach Radia Index.

Jeden z laureatów otrzyma przepustkę na kolejną scenę. Uważam, że to jest jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie możemy dać młodzieży.Arkadiusz Tyda

Poprzednią edycję „Czasu na Blask” wygrał duet wokalno-instrumentalny Ida i Tomek. Jak będzie tym razem? Okaże się 21 marca w Europejskiej Szkole dr Rahn przy ulicy Sienkiewicza 36.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: