ZIELONA GÓRA:

Muzycy z województwa wpadajcie do naszego plenerowego studia!

Podczas tegorocznego Winobrania częściowo opuścimy mury Akademickiego Radia Index, by spotkać się z Wami na żywo! W dniach 4-9 września nieopodal Lubuskiego Teatru stanie plenerowe studio naszej rozgłośni.

Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji dla ciała i dla ducha. O ten drugi aspekt chcemy zadbać razem z lubuskimi artystami. Drodzy muzycy z naszego regionu: pokażcie swoje talenty i zagrajcie w naszym plenerowym studiu.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich muzyków z całego województwa. Na naszej strefie oprócz gotowania, tańczenia, znajdzie się strefa dla muzyków. Będzie ona czynna od poniedziałku 4 września, do soboty 11 września w godzinach 11-15.Karina Nicińska, Akademickie Radio Index

Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia. Piszcie do nas na adres index96@gmail.com, na Facebooku Akademickiego Radia Index lub zadzwońcie do naszego studia pod numerem telefonu 68 326 96 96.

Jeżeli macie nagrane swoje występy w formie video czy audio, bardzo prosimy wyślijcie je do nas. My to sprawdzimy, przesłuchamy i z pewnością się z wami skontaktujemy.Karina Nicińska, Akademickie Radio Index

Nie zamykamy się na żaden gatunek muzyki. Ponadto jesteśmy otwarci na własną twórczość jak i na covery.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: