SPORT:ZIELONA GÓRA:

Lechia wygrywa ze Stalą po trudnym meczu

Piłkarze Lechii Zielona Góra wygrali ze Stalą Brzeg 1:0 i odnieśli tym samym czwarte zwycięstwo w rozgrywkach trzeciej ligi.

Nie był to ładny mecz i łatwe zwycięstwo. Ci, którzy spodziewali się lekkiej przeprawy zielonogórzan, byli w błędzie. Stal, mimo że zajmuje miejsce w dolnej części tabeli, pokazała jakość. Lechia w pierwszej połowie miała przewagę, choć nie brakowało gorących akcji pod bramką gospodarzy. Gola zdobyli jednak zielonogórzanie. Tuż przed przerwą z rzutu rożnego piłka trafiła do Przemysława Mycana, który zdobył jedynego gola.

W drugiej części goście mieli swoje argumenty, ale bramki nie zdobyli. Lechia wygrała po trzech meczach bez zwycięstwa i awansowała z dorobkiem 13 punktów na szóste miejsce w tabeli.