PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia wygrywa po raz trzeci! [WIDEO]

Raków II Częstochowa i Lechia Zielona Góra – to jedyne zespoły w grupie trzeciej III ligi, które mogą pochwalić się kompletem punktów. Zielonogórzanie pokonali w środę na “dołku” inne rezerwy, Chrobrego Głogów 2:1 i mogą cieszyć się ze świetnego początku sezonu.

Prowadzenie Lechii dał w 16. minucie Rafał Ostrowski, wykorzystując zamieszanie w polu karnym po wcześniejszym wstrzeleniu piłki przez Kacpra Zająca. Zielonogórzanie mieli przewagę i do przerwy prowadzili 1:0. Wynik podwyższył Przemysław Mycan. Napastnik Lechii zdobył gola w 53. minucie po dośrodkowaniu od Mykyty Łobody.

Lechia miała mecz pod kontrolą i sytuacje na kolejne gole, ale tym razem już bez powodzenia. W końcówce zrobiło się nerwowo, po bramce samobójczej Wołodymyra Szweda w 87 min. Po końcowym gwizdku jednak zielonogórzanie mogli cieszyć się z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie.

W niedzielę zielonogórzanie znów zagrają z rezerwami, tym razem Górnika w Zabrzu.