PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia straciła u siebie… sześć bramek [ZDJĘCIA]

Druga z rzędu porażka Lechii u siebie wiosną, druga z drużyną walczącą o utrzymanie w III lidze. Zielonogórzanie ulegli Unii Turza Śląska 3:6.

Lechia objęła prowadzenie po golu Rafała Figiela w 17 minucie spotkania. Do przerwy zielonogórzanie przegrywali jednak 1:3. Po przerwie nie było lepiej, Lechia popełniała ogromne błędy w obronie, wykorzystywane przez rywali. Skończyło się to kolejnymi golami i wynikiem 3:6. Bramki dla Lechii w drugiej połowie zdobyli Sebastian Górski 52’ i Szymon Osiński 86’.

Lechia spadła na szóste miejsce w tabeli. Za tydzień zielonogórzanie zmierzą się na wyjeździe z LZS-em Starowice Dolne.

Zobaczcie, jak sobotnie spotkanie wyglądało na zdjęciach DB Team/DariuszBiczynski.pl.