ZIELONA GÓRA:

„Fałszywa Pandemia”. Antycovidowcy protestowali w Zielonej Górze

Koronascpetycy protestowali przeciwko ograniczeniom pandemicznym. Przeciwnicy szli przez miasto ze sztandarem „Fałszywa Pandemia”

W sobotę, około 80-osobowa grupa manifestowała w centrum Zielonej Góry swoją niechęć do obostrzeń,  jak również podważała zagrożenie wynikające z zakażenia koronawirusem.

Jesteśmy grupą wolnych ludzi, działaczy z województwa lubuskiego. Sprzeciwiamy się nieuzasadnionym działaniom rządu w polityce covidowej. Nie zgadzamy się na segregację sanitarną ludzi. Nie zgadzamy się na ultimatum, które stawia się ludziom mówiąc, że jeżeli się nie zaszczepią, to zwolni się ich z pracy.

Uczestnicy podkreślali, że dowody na istnienie pandemii nie opierają się o żadne doktryny medyczne.

Jest to doktryna napisana przez globalistów, biznesmenów. Pan Gates jest oficjalnym prowodyrem tego. Oficjalnie w Polsce na covid-19 umarło 4 tys. ludzi. I to są dane z ministerstwa zdrowia. 

Mimo obowiązujących obostrzeń i obecności policji uczestnicy akcji pozostawali bez maseczek. Nie zachowywali także zalecanego dystansu społecznego. Według uczestników spotkania szczepionki, którymi jesteśmy szczepieni zawierają skwalen, który jest śmiertelnie groźny dla ludzi.

Autorzy: Katarzyna Mayer-Bzowa, Tomasz Noskowicz

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: