ZIELONA GÓRA:

Dwumetrowy zając czeka na malowanie! Wielkanocne warsztaty przy Botanicznej

Przed nami ostatnie przygotowania do świąt wielkanocnych. Aby dzieci nie nudziły się w tym czasie, można np. zabrać je do Ogrodu Botanicznego. Tam będzie czekać na nie wiele atrakcji.

Przede wszystkim w ogrodzie stanie dwumetrowy zając, którego dzieci pomalują wspólnie z animatorami. Zachęca do tego Paweł Wysocki, radny miasta i przedstawiciel Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

Zapraszamy wszystkie rodziny, dzieci, dorosłych. Będzie można pomalować wspólnego, zielonogórskiego zająca. Oprócz tego będzie wiele atrakcji dla dzieci: malowanie małych zajączków, warsztaty robienia odlewów zajączków. Będą tu schowane słodkości i każde dziecko, które je znajdzie, będzie mogło wziąć je do domu. Jest też wystawa jaj. Przez połowę marca malowały je dzieci z zielonogórskich szkół i przedszkoli. Każde jest opisane, więc zapraszamy również rodziców z tymi dziećmi, które tworzyły te jajka.Paweł Wysocki

Maluchy zobaczą również, jak produkuje się świąteczne ozdoby.

Po raz pierwszy zrobimy warsztaty produkcji zajączków wielkanocnych. Dzieci będą mogły zobaczyć, jak się je produkuje i zabrać takiego zajączka do domu. Zapraszamy wszystkich zielonogórzan i słuchaczy Radia Index do odwiedzenia Ogrodu Botanicznego.Marcin Walasek, prezes Centrum Projektowania i Budowy Prototypów Malpol

Wielkanocny piknik w Ogrodzie Botanicznym – w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia między 14:00 a 18:00. Więcej w poniższym wideo.

https://www.facebook.com/index96fm/videos/270899750521210/

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00