ZIELONA GÓRA:

Do tanga trzeba… dobrej muzyki, instruktora i atmosfery. Wszystko odnajdziesz w ten weekend!

Czy Winobranie może trwać nawet po jego zakończeniu? Studio Dance Club zaprasza na pierwszą imprezę pod hasłem „Bachus Tango Weekend”, która jest właśnie powinobraniowym spotkaniem z muzyką i tańcem. Jak nietrudno się domyślić, dominować będzie na niej tango.

Taniec rodem z Argentyny zaprezentuje… para z Turcji, która ma na koncie występy na mistrzostwach tanga i oczywiście zwycięstwa. Poprowadzi również dwudniowe warsztaty taneczne.

W sobotę rozpoczynamy już od 11:30 i tańczymy do godziny 16:00, w niedzielę – tak samo. W trakcie tychże warsztatów będziemy poznawać tajniki tanga, jak się poruszać – mnóstwo akcji, które oddają klimat i charakter tego tańca. Jest to raczej adresowane do par zaawansowanych tanecznie. Myślę, że uczta będzie niemała.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Studia Dance Club przy ulicy Dąbrowskiego 41e. Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tangiem, organizatorzy przygotowali otwartą lekcję w sobotę (19 września) o godzinie 19:00.

Podczas wieczoru z tangiem będzie prowadzona lekcja tanga dla początkujących. Zapraszam wszystkich zielonogórzan do udziału w lekcji, która wprowadzi w świat, klimat, nastrój tanga, który panuje w Buenos Aires. Muzykę będzie prezentował nam pan Grzegorz Kałmuczak z Poznania oraz pani Ania Hardy z Wrocławia. Myślę, że będzie to ekskluzywna milonga.

Miejscem otwartej lekcji tanga będzie Grape Town Hotel przy al. Wojska Polskiego. Tam również, w sobotę o 20:00, rozpocznie się kulminacyjny punkt tanecznego weekendu – wieczór tanga. A zwieńczeniem imprezy będzie flash mob – spontaniczny występ na deptaku przy pomniku Bachusa w niedzielę (20 września) o 17:00.

mat. prasowe

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: