LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Czy zielonogórzanie chętnie korzystają z taksówek?

Elektryczne taksówki pojawiły się w Zielonej Górze wraz z początkiem tego roku. Jak Evity odnalazło się na rynku taksówkarskim w naszym mieście i co odróżnia tę korporację od innych? O tym m.in. mówiliśmy w programie „Mamy nosa do biznesu”.

Gościem Macieja Noskowicza była Kornelia Gniewczyńska. – Naszym głównym celem jest dotarcie do mieszkańców, żeby mogli dowiedzieć się, czym jest ta elektromobilność – powiedziała przedstawicielka Evity w Radiu Index.

Trochę ją poznać, korzystając z naszych usług. Gdy mamy klienta w naszej elektrycznej taksówce, to klient może zobaczyć, jak wygląda jazda “elektrykiem”, czym różni się od jazdy autem spalinowym. Klienci mogą porozmawiać z naszymi kierowcami, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami, czy auto jest dobre, czy warto zainwestować w elektryki.

Po Zielonej Górze jeździ 25 kierowców. I ta liczba ma stale rosnąć.

Nasz gość uważa, że mieszkańcy naszego miasta chętnie korzystają z taksówek, a zarazem uważnie oglądają każdą złotówkę nim wydadzą ją na przejazd.

Dlatego też nasze usługi są dostosowane do wszystkich, mimo, że to usługi “premium”. Mamy opinie, że nie jesteśmy drodzy. Zapotrzebowanie jest, mimo tego, że jesteśmy już którąś tam korporacją. Cały czas klientów mamy, napływają nowi. Myślę, że miejsce jest dla każdego, a klient podejmuje decyzję, kogo wybierze.

Więcej o działalności Evity, jak również o planach, w całej audycji „Mamy nosa do biznesu”. Dzisiejszą zobaczycie na portalu wZielonej.pl, a kolejna za tydzień o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: