ZIELONA GÓRA:

Burmistrzowie rządzą nie tylko w miastach, ale i w rapie! Samorządowe „hot16challenge2”

Na co dzień widzimy ich w garniturach, pod krawatem. Czy są gotowi przebrać się w bluzę, czapkę z daszkiem i zacząć rapowanie? Samorządowcy z naszego województwa również podjęli wyzwanie „hot16challenge2”.

Nominację otrzymał m.in. burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula.

Zbiorowe „hot16challenge” można za to usłyszeć w wykonaniu burmistrzów Kożuchowa, Iłowej, Wschowy i Świebodzina. Posłuchajmy, jak z rymowaniem do bitu poradzili sobie Paweł Jagasek, Paweł Lichtański, Konrad Antkowiak i Tomasz Sielicki:

Gramy dalej #hot16challenge2Byli ze mną burmistrzowie:Kożuchowa – Paweł Jagasek Iłowej – Paweł Lichtański Świebodzina – Tomasz SielickiHot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge Nominacje:Elżbieta Anna PolakMarcin JabłońskiStanisław TomczyszynŁukasz Poryckizw.pl TVN Gazeta Wyborcza Radio Elka Radio Zachód Newsweek Polska TVN24

Geplaatst door Konrad Antkowiak op Vrijdag 15 mei 2020

Nominacje do rapu otrzymali m.in. marszałek Elżbieta Polak, poseł Waldemar Sługocki i wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

„Hot16challenge2” to druga odsłona rapowego wyzwania. Każda nominowana osoba musi nagrać 16 wersów i wyznaczyć kolejną osobę, która musi opublikować swoje wideo w ciągu 72 godzin. Równolegle z wyzwaniem prowadzona jest zbiórka pieniędzy na pomoc personelowi medycznemu w walce z koronawirusem.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: