AUDYCJE 96 FM:LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Branża teleinformatyczna…czyli? [Mamy nosa do biznesu]

W audycji „Mamy nosa do biznesu” co tydzień sprawdzamy, jak radzą sobie lokalne firmy, nie tylko w dobie koronawirusa. Dziś naszym gościem był Tomasz Urbański, prezes firmy Energy IT.

Firma oferuje usługi teleinformatyczne dużym firmom. Co się kryje za tym pojęciem? O to pytał Maciej Noskowicz.

To są usługi związane z zachowaniem bezpieczeństwa danych, bezpieczeństwa firmy pod kątem informatycznym. Specyfika tego problemu jest tak szeroka, że została umiejscowiona jako usługi teleinformatyczne, natomiast to troszeczkę bardziej jest temat związany z bezpieczeństwem danych.

Nasz gość nie zgodził się ze stwierdzeniem, że ta branża to obecnie “kraina mlekiem i miodem płynąca”. – Konkurencja nie śpi, trzeba się nieustannie rozwijać – zauważył Urbański.

Nasza praca polega na tym, żeby móc przekonać klienta do siebie, do nowych technologii, które staramy się cały czas u siebie rozwijać. Bardzo dużo szkolimy pracowników po to, żeby mogli oferować i wdrażać u klienta. “Kraina mlekiem i miodem płynąca”? Proszę mi wierzyć, że nie. Jest bardzo duża konkurencja. Tylko firmy, które stawiają na rozwój, potrafią przebić się do klienta.

Cała audycja do zobaczenia na portalu wZielonej.pl. Program w każdy wtorek o 11:15.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: