LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

A. Mrozek: Stop hejtowi pod moim adresem

– Oczekuję, że ktoś z zarządu województwa powie dość hejterom – mówiła w Rozmowie na 96 FM Aleksandra Mrozek, radna sejmiku województwa lubuskiego.

W programie dziś o sytuacji w sejmiku województwa. Nasz gość mówił w Radiu Index, że w ostatnim czasie spotkał się z falą hejtu pod swoim adresem ze strony Platformy Obywatelskiej.

Ja oczekuję tego, że ktoś z ramienia zarządu partii czy województwa powie: dość hejtowi! Podziękuje gazetom za angażowanie się w sprawy polityczne i zacznie rozwiązywać sam problemy. Z otwartą przyłbicą, siadając do rozmów.

Aleksandra Mrozek ostatnio złożyła rezygnację z funkcji szefowej Nowoczesnej w naszym regionie. Wcześniej przeszła do nowo utworzonego klubu Samorządowe Lubuskie. Jakie wieszczy scenariusze dla sytuacji w sejmiku? Przypomnijmy, radnych czeka jeszcze głosowanie nad odwołaniem zarządu województwa z marszałek Elżbietą Polak na czele. To efekt braku wotum zaufania i nieudzielenia absolutorium.

Daliśmy żółte światło, a czemu nie czerwone? Kolejność zmiany świateł jest ustawiona – zielone, żółte, czerwone. Jeżeli nie będzie woli zakopania tych rowów, po tamtej stronie, bo mleko się rozlało. Obrażono nas bardzo, publicznie nas szkalowano, udziałem działaczy PO. Podkreślam, nie robi tego PSL, SLD, które jest w koalicji.

Cała Rozmowa Kai Rostkowskiej do zobaczenia na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: