HOTWOŚPZIELONA GÓRA:

Złoty plastron Falubazu, obrazy i… tablica z błędem. Zobacz zielonogórskie aukcje WOŚP!

Fanty przekazane na WOŚP-owe licytacje można liczyć w dziesiątkach. – Codziennie trafiają nowe, nie nadążamy z wprowadzaniem tych rzeczy – przyznaje Mariusz Rosik z zielonogórskiego sztabu WOŚP, odpowiedzialny za aukcje.

Swoją cegiełkę dodali oczywiście sportowcy, są też podarunki od firm, instytucji i osób prywatnych.

Z takich najcenniejszych według mnie licytacji jest złote serduszko z roku 2000, podarowane przez pałac w Wiechlicach. Wczoraj była wylicytowana za nie kwota około 2000 złotych. Jak zawsze możemy liczyć na nasze kluby sportowe – Falubaz podarował złoty plastron, dzisiaj wrzucimy piłkę z podpisami mistrzów Polski z roku 2020 i koszulkę Jarosława Zyskowskiego z klubu Enea Zastal BC. Mieszkaniec Zielonej Góry przyniósł 23 klasery znaczków, które zbierał przez ponad 50 lat.

Do wylicytowania są także vouchery, oferowane np. przez hotele. Te przedmioty i atrakcje znajdziemy na platformie Allegro. Cały czas możemy też przynosić kolejne dary.

Można przynieść albo do Centrum Biznesu, gdzie się mieści sztab, a już po niedzieli można przynosić fanty do urzędu miasta, na portiernię. Tam jest pan Krzysztof, on to przyjmie. To wszystko później przerzucamy na Allegro.

Jest też coś dla fanów Radia Index – dzień z naszym dziennikarzem! Słuchaczy chętnych na wizytę w rozgłośni zapraszamy do licytowania.

mat. prasowe

Licytacje potrwają jeszcze dwa tygodnie po finale Orkiestry. W międzyczasie możemy wpłacić także pieniądze do e-skarbonek, które prowadzą wolontariusze i firmy.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: