WOŚP

Burmistrz mówi tak, ale…[PRZYSTANEK WOODSTOCK]

Decyzja zapadła. Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zadecydował o losie tegorocznej edycji najpiękniejszego festiwalu świata – Przystanku Woodstock. Od jego decyzji zależało, czy w tym roku zobaczymy się ponownie w Kostrzynie nad Odrą.

Woodstockowicze mogą spać spokojnie. Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna nad Odrą, wydał wczoraj pozytywną decyzję dotyczącą 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W swojej wypowiedzi szczególną uwagę zwrócił na profesjonalizm organizatora:

Po analizie wniosku od fundacji WOŚP wydałem zezwolenie na zorganizowanie festiwalu. Nie mogłem wydać innej opinii, ponieważ organizator złożył wszystkie wymagane dokumenty w terminie. Nie widziałem podstaw prawnych, aby odmówić organizacji imprezy. Dzisiaj, 25 lipca, był ostatni dzień na wydanie decyzji. Jeszcze rano trwały konsultacje z prawnikiem.Andrzej Kunt

Wydawałoby się, że już nic nie stanie na przeszkodzie, aby oficjalnie tegoroczna edycja mogła się odbyć, a uczestnicy mogli odetchnąć z ulgą. Jednak fundacja WOŚP tydzień przed rozpoczęciem festiwalu musi pokonać kolejne zadanie, które zostało przed nimi postawione. Andrzej Kunt zdecydował, że organizator będzie musiał zwiększyć liczbę ochroniarzy, gdyż podana przez niego liczba uczestników festiwalu była zaniżona. Do słów burmistrza odniósł się Jurek Owsiak w poniższym filmie:

Przypominamy, że 23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: