WINOBRANIEZIELONA GÓRA:

Winogranie, czyli Winobranie 2021 na antenie Radia Index

Już za tydzień, w sobotę 4 września, rusza największe święto wina w Polsce. A wraz z nim ruszy także nasza wyjątkowa ramówka pod hasłem „Winogranie”. Właśnie pod taką nazwą, jako partner medialny, będziemy relacjonowali dla Was wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z Winobraniem 2021.

Żeby było jeszcze ciekawiej, na czas Winobrania cała redakcja Radia Index przeniesie się do specjalnego, plenerowego studia. Znajdziecie nas tuż obok ratusza. Mówi Mateusz Kasperczyk, szef muzyczny Radia Index.

4 września o godzinie 6 odpalamy poranek z zielonogórskiej starówki. Warto być z nami przy odbiorniku radiowym i facebookowym, bo będziemy transmitowali nasze studio na dwóch kanałach. Zapraszam. 

Skoro już o programie mowa, to już teraz możemy wam zdradzić, że oprócz naszych tradycyjnych elementów ramówkowych pojawią się także nowe, typowo winobraniowe akcenty.

Program radiowy, który dla Was przygotowujemy, to program pełen nowych, antenowych cyklów. Będziemy szukali dla Was takich utworów, gdzie przejawia się motyw wina. Dziać się będzie sporo, warto być z nami. 

Nie zabraknie także rozmów z ciekawymi gośćmi oraz kulisów koncertów. Winogranie – Winobranie na antenie Radia Index już od 4 września.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: