UCZELNIA:

Zabłyśnij z AEGEE Zielona Góra promiennym uśmiechem. Wiosną nabór do forum studentów

Macie już pomysły na przywitanie wiosny? Propozycję podsuwa Wam AEGEE Zielona Góra. W ramach wiosennych porządków (w życiu studentów) możecie dołączyć do tej organizacji.

Zielonogórska antena, czyli oddział Europejskiego Forum Studentów poszukuje żaków gotowych na nowe wyzwania i chętnych do zgłębiania praktycznej wiedzy, która przyda się również poza uczelnianymi murami. Podczas LTC, czyli cyklu szkoleń dowiecie się, jak stworzyć własny projekt, promować go, pozyskiwać fundusze i prowadzić negocjacje.

Uczestnicy LTC mają zapewniony transport, wyżywienie i nocleg na miejscu wydarzenia. Ponadto będą mogli zintegrować się z członkami AEGEE na dwóch imprezach tematycznych. Na koniec kursu, prowadzonego przez doświadczonych prelegentów, otrzymają certyfikat.

To wszystko w malowniczym Lubiatowie nad Jeziorem Sławskim od 24 do 26 marca. Koszt – 85 złotych od osoby.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYqbyAlMeh0qKGVCkb7hhEL9zrbDfOH-yaio6RlApr3hqxeQ/viewform.

AEGEE Zielona Góra działa oficjalnie od 1999 roku. Na Uniwersytecie Zielonogórskim organizuje m.in. zmagania akademików i uczelniane dyktando. W 2014 i 2016 roku stowarzyszenie było gospodarzem Network Meeting – spotkania oddziałów AEGEE z całej Europy.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: