UCZELNIA:

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki liczy na pasjonatów

Technologia brnie do przodu i pomimo różnych opinii, w Polsce i w Zielonej Górze rozwija się równie dobrze i prężnie. Szczególnie, gdy mówimy o naszej uczelni.

Gościem Godziny Rektorskiej był dr inż. Tomasz Gratkowski, prodziekan do spraw rozwoju na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki. Opowiedział on przede wszystkim o tym, co dzieje się na wydziale. Zacznijmy od tego, że kształci on na 6 kierunkach: automatyka i robotyka, biznes elektroniczny, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka oraz efektywność energetyczna. Oprócz tego w uniwersyteckich murach funkcjonuje siedem kół naukowych, które cechują się różnorodnymi zainteresowaniami m.in. tworzeniem robotów, oprogramowań, czy gier od podstaw. Oferta dodatkowo wspierana jest wieloma akademiami, które dają praktyczne umiejętności. A jakich dokładnie studentów zaprasza Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki? Przede wszystkim tych, którzy są pasjonatami.

dr inż. Tomasz Gratkowski, prodziekan ds. rozwoju na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki

Wszelkie szczegóły dotyczące wydziału, kół naukowych, akademii, powiązań z lubuskimi firmami oraz opisy kierunków, znajdziecie w zapicie całej rozmowy Anny Krawczyk z dr inż. Tomaszem Gratkowskim.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: