AZS:UCZELNIA:

Trener szczypiornistów w Szatni Akademików: Cele się nie zmieniają

Jedno zwycięstwo i dwie porażki – takim bilansem w I lidze mogą obecnie pochwalić się piłkarze ręczni PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy najpierw przegrali dwa mecze na wyjeździe, by premierowe zwycięstwo odnieść u siebie.

Zielonogórzanie przed sezonem byli przymierzani do czołowych pozycji w swojej grupie. Czy ten słabszy niż oczekiwano początek sezonu coś zmienia? Takie pytanie w Szatni Akademików usłyszał trener szczypiornistów Ireneusz Łuczak.

Absolutnie nie, bo widzę, że potencjał mamy, żeby być w czubie tej ligi. Są 2-3 zespoły bardzo mocne, reszta jest mocna, ale my tu możemy wygrać z każdym. Stać nas na to, ale musimy mocno pracować na treningach i realizować przedmeczowe założenia.

W najbliższą sobotę zielonogórzanie zmierzą się w Lesznie z Realem Astromalem. Rywal ma identyczny bilans jak akademicy.

Niektórzy zawodnicy pokończyli tam granie. Ten zespół jest troszeczkę inny, ale zawsze jest groźny. I doświadczony. Mało jest tam młodych zawodników. Większość jest doświadczona, ale zmiany sprawiły, że poziom się tam obniżył. W ubiegłym roku wygraliśmy z nimi dwa razy i liczymy, że teraz też tak będzie. Na pewno jedziemy z nastawieniem, żeby ten mecz wygrać.

Mecz w Lesznie w sobotę o 18:00. Cała Szatnia Akademików do zobaczenia na wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: