UCZELNIA:

Świąteczne pocztówki z uczelni znów ruszą w świat

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Co roku Uniwersytet Zielonogórski w szczególny sposób obchodzi święta Bożego Narodzenia. Do zaprzyjaźnionych osób i instytucji rozsyła okolicznościowe pocztówki. A są to kartki wyjątkowe, bo wzorowane na pracach plastycznych, które własnoręcznie wykonały dzieci pracowników uczelni.

Uniwersytet Zielonogórski zorganizował kolejną edycję konkursu na kartkę bożonarodzeniową. W tym roku odnotowano rekordową liczbę złożonych prac – wpłynęło ich ponad 280. Dla laureatów konkursu przygotowano nie tylko nagrody, ale i dodatkowe atrakcje.

Tegoroczny finał odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Szafrana, w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, a także zajęciach sportowych, różnego rodzaju konkurencjach i zabawach. Będzie to formuła przeznaczona dla różnych kategorii wiekowych, bo jak wiemy, w naszym konkursie biorą udział dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Chcielibyśmy zaspokoić gusta wszystkich.Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową będą ogłoszone 30 listopada.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: