UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Ruszyły zapisy Biegu dla Transplantacji

Można się już zapisywać na szóstą edycję Biegu dla Transplantacji. Zapisy ruszyły w piątek. Co ważne – liczba miejsc jest ograniczona – udział w tegorocznym biegu może wziąć 300 zawodników. 

Żeby się zapisać, wystarczy wejść na stronę super-sport.com.pl. Oprócz formularza chęci udziału w akcji, trzeba też opłacić wpisowe. W tym roku wynosi ono 20 złotych. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na podopieczne Ogólnopolskiego Stowarzyszenia “Nerka”.

Biegniemy w tym roku trochę inaczej, ze względu na pandemię. Podobnie jak w roku ubiegłym – biegniemy sami, nie biegniemy grupowo. Mamy cały tydzień – od 7 do 13 czerwca. Trasa jest w Parku Poetów. Każdy z zawodników musi pokonać 6 km. Jeżeli ktoś nie może pobiec, może przespacerować trasę. A jeżeli nawet i to jest trudnością, a ktoś chce wspomóc Anię i Martynę, to można wpłacić też datek na konto Stowarzyszenia “Nerka”.

Jest też niespodzianka dla uczestników biegu.

Pierwszych 60 zawodników, którzy zapiszą się na udział w biegu i zapłacą, czyli dokonają wpłaty wpisowego, otrzymają jeszcze limitowaną edycję koszulki z ubiegłego roku. Koszulki z jubileuszowego, 5 Biegu dla Transplantacji. Są to koszulki, które nie były do zdobycia przez uczestników, a wyłącznie przez organizatorów. 

Głównym organizatorem Biegu dla Transplantacji jest Uniwersytet Zielonogórski.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: