UCZELNIA:

Ludzie sukcesu bliżej niż zwykle – „Projekt: Mistrz” na uczelni

Gdzie dziś szukać autorytetów? Można na Wydziale Pedagogiki, Psychologii i Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Tam odbędzie się już trzecia konferencja naukowa „Projekt: Mistrz”.

Gościem spotkania była już m.in. aktorka Sandra Staniszewska, projektantka mody Ewa Minge i prezeska stowarzyszenia BABA dr Anita Kucharska-Dziedzic. Tym razem będzie artystycznie i technicznie. Instytut Psychologii zaprosił dyrektora Filharmonii Zielonogórskiej Czesława Grabowskiego, Filipa Czeszyka ze Studia Tańca Spoko Family i Małgorzatę Bieniaszewską z firmy MB-Pneumatyka.

Zaprosiliśmy osoby z bardzo dużym doświadczeniem. Sam Czesław Grabowski ma za sobą ponad 30 lat pracy, a filharmonia liczy 60 lat. Staramy się opierać na autorytetach, wsłuchać się w ich słowa.Jan Szlempo

Mistrzowskich wykładów posłuchamy 16 maja o 10:00 w auli C w budynku przy alei Wojska Polskiego 69. Spotkanie jest otwarte dla zielonogórzan.

Podczas konferencji wystąpią również studenci, którzy opowiedzą o swojej drodze do kariery i swoich pasjach. O spotkaniu z cyklu “Projekt: Mistrz” posłuchacie w wywiadzie.

Wojciech Zachara, Jan Szlempo

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00