UCZELNIA:

Inauguracja, a po niej? Na grilla!

U progu roku akademickiego Uniwersytet Zielonogórski przygotował niespodziankę dla swoich studentów. Kilka dni temu na Campusie B pojawiły murowane grille, które powinny świetnie sprawdzić się podczas wielkiego grillowania.

Za okazaniem legitymacji studenckiej, można będzie odebrać ruszt na portierni w akademiku Vicewersal.

Ktoś pomyślał tutaj bardziej „lajtowo” i pod kątem spędzania wolnego czasu. Tam jest piękny plac i piękna trawa. Aż prosiło się, żeby coś tam zrobić. Place grillowe mają służyć temu, żeby studenci mogli spędzać czas na campusie, a nie musieli z niego wychodzić po zajęciach, żeby ten campus również żył życiem studenckim. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa się sprawdzi.Ewa Sapeńko

Rozmowa A. Pietruszewskiej z E. Sapeńko

Teren będzie monitorowany. Wszystko po to, aby nie powtórzyła się sytuacja sprzed kilku lat. Na campusie A też był podobny grill. Niestety został on zrównany z ziemią przez wandali.

– To bardzo dobry pomysł. Studenci będą się mogli zintegrować. Szkoda, że tak późno, bo za chwilę kończę studia, ale pomysł świetny – to jedna z opinii studentki naszej uczelni. Pozostałe głosy do wysłuchania poniżej.

studenci o uniwersyteckim grillu

Jak widać inicjatywa jest strzałem w dziesiątkę. Oby jeszcze tej jesieni dopisywała pogoda, wówczas studenci będą mogli wypróbować grille w tym semestrze.

A. Pietruszewska, M. Małecki, M. Szlufik, MK.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: