UCZELNIA:

Ekonomiści do walki o kilka tysięcy złotych. Ruszył konkurs na pisemną pracę

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że o ekonomii wiemy coś zawsze. Nie musimy studiować tego kierunku, aby obliczać np. własne wydatki, rozdzielać zarobki i odróżniać brutto od netto. Właśnie o życiowych wykorzystaniach tej nauki możemy napisać pracę.

Towarzystwo Ekonomistów Polskich organizuje konkurs „Młody Ekonomista”. Jest on skierowany wyłącznie do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat i mogą legitymować się ważnym dokumentem potwierdzającym studiowanie dzienne lub zaoczne. Nie mogą to być jednak studenci studiów doktoranckich i podyplomowych.

Praca miałaby mieć charakter doświadczalny, ewentualnie empiryczno-teoretyczny z zakresu ekonomii. Główną nagrodą jest 6 tysięcy złotych, drugie miejsce to 4 tysiące, trzecie 3 tysiące. Dodatkowo wszyscy laureaci i osoby wyróżnione otrzymają zestaw publikacji i dyplomy wraz z recenzjami, które podpisane będą m.in. przez Leszka Balcerowicza, który jest przewodniczącym kapituły.

Termin nadsyłania prac upływa 16 listopada. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

 

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: