ROZMOWA NA 96 FM:

Taniec, sport i sztuka w jednym! Mistrzostwa i Puchar Świata w rock’n’rollu akrobatycznym w hali CRS

Przed laty sami zwyciężali w mistrzostwach i pucharach świata, teraz pracują przy organizacji takich zawodów. Zielonogórzanie Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło w rock and rollu akrobatycznym nie mieli sobie równych. Teraz szykują imprezę w hali CRS.

Zmagania dla najlepszych tancerzy rock and rolla akrobatycznego odbędą się 7 i 8 grudnia. Jacek Tarczyło mówił w Rozmowie na 96 FM, że to największe tego typu wydarzenie na świecie.

Myślę, że takich jeszcze nie było, bo co roku organizowaliśmy albo mistrzostwa świata, albo puchar świata. Teraz robimy to i to. W sobotę będą mistrzostwa świata w formacjach main class, które w sześć par robią to, co my z Anią robiliśmy we dwójkę. Widowiskowe elementy. Jacek Tarczyło, Rock and Roll Akrobatyczny Mega Dance Zielona Góra

Organizatorzy spodziewają się około tysiąca tancerzy z całego świata. Przyjadą najlepsi z najlepszych. Po zakończeniu wyczynowej kariery przez duet Miadzielec-Tarczyło prym wiodą Rosjanie.

W zeszłą sobotę były akurat w Moskwie mistrzostwa świata w naszej kategorii. Wygrał oczywiście duet z Rosji. Drugi był Niemiec. Dalej są sami Rosjanie. Kiedyś to my walczyliśmy z nimi, teraz rodzynkiem jest Niemiec.Jacek Tarczyło, Rock and Roll Akrobatyczny Mega Dance Zielona Góra

Więcej o rock and rollu akrobatycznym, przygotowaniach do grudniowej imprezy w Zielonej Górze w całej Rozmowie na 96 FM na radiowym Facebooku i na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: