ROZMOWA NA 96 FM:

Bagiński: najbliższe wybory mogą być nieprzewidywalne

O Zielonej Górze, o Gorzowie, ale też o ogólnopolskiej polityce Robert Bagiński, autor bloga „Nad Wartą”, gość Rozmowy na 96 FM.

Publicysta zastanawiał się m.in. nad szansami i potencjałem politycznym Roberta Biedronia, który zapowiada stworzenie własnego ugrupowania.

Wybory mogą pokazać, że z jednej strony bardziej światła politycznie część elektoratu pójdzie zagłosować na Roberta Biedronia, abstrahuję od tego, co on chce zaprezentować, choć już wypuścił pewne jaskółki.Robert Bagiński

Jest też, zdaniem Bagińskiego mniej rozumiejąca politykę część elektoratu, która poirytowana jest obecną sceną polityczną. W tym gronie są młodzi ludzie, którzy nabyli niedawno prawa wyborcze.

Pójdą zbuntowani oddać głoś. Najbliższe wybory mogą być nieprzewidywalne i oby takie były. Zarówno dla słabej opozycji, która nie reprezentuje sobą nic, oprócz krzyczenia, jak bardzo zły jest PiS. I dla PiS-u, który trochę wypaczył idee, z którymi szedł do wyborów i które dzisiaj się wykoślawiają, że przytoczę tylko ostatnie afery z Misiewiczami i wieżowcami i z wieloma innymi sprawami. Bez oferty dla elektoratu żadna partia wielkich cudów nie osiągnie. Robert Biedroń na pewno zrobi jednak krok do przodu.Robert Bagiński

Cała Rozmowa na 96 FM poniżej.

Rozmowa na 96 FM 01-02

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: