HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Polityczny dwugłos: Polityczna przyszłość Mejzy

Jaka może być polityczna przyszłość Łukasza Mejzy? W ostatnim czasie na lubuskiej scenie politycznej aż huczy od spekulacji dotyczących tego, jaką funkcję mógłby pełnić radny Bezpartyjnych Samorządowców.

Po śmierci Jolanty Fedak nie jest wykluczone, że Mejza “wskoczy” do Sejmu i obejmie mandat poselski. Nie jest jednak wykluczone, że Mejza mógłby zostać…marszałkiem województwa lubuskiego przy utworzeniu nowej koalicji. Sam zainteresowany nie chciał jednak mówić o konkretach.

Te rozmowy trwają i charakteryzują się tym, że są kuluarowe i nie chcemy, by wszyscy o nich wiedzieli. Jeszcze chwilę, apeluję o cierpliwość. Podejmę taką decyzję, która będzie najlepsza dla regionu. 

Inny radny wojewódzki  – Sebastian Ciemnoczołowski z Koalicji Obywatelskiej – nie ma wątpliwości. Mejza trafi już niebawem do Sejmu.

Nie odrzuci takiej szansy, bo prawdopodobnie więcej mu się ona nie trafi. Biorąc pod uwagę, jaką jest osobą, bycie w Sejmie otwiera dużo różnych możliwości. Mandat poselski i sama Warszawa – będzie chciał wykorzystać do swoich celów. 

Jaka będzie zatem polityczna przyszłość Łukasza Mejzy? Pokaże najbliższy czas.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: