HOTLUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Tomasz Gollob dla Radia Index: Każdy chce wygrać z Falubazem

Arcyciekawie zapowiada się niedzielny mecz żużlowy w eWinner I lidze pomiędzy Stelmetem Falubazem Zielona Góra a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Przy W69 spotkają się główni kandydaci do awansu do PGE Ekstraligi.

Świadczy również o tym tabela. Zielonogórzanie zajmują pierwsze, a bydgoszczanie drugie miejsce w tabeli. Legenda polskiego żużla, obecnie ekspert Canal Plus, Tomasz Gollob spodziewa się ciekawego meczu.

Obie drużyny mają aspiracje awansowania. Nie można się sugerować pierwszymi zawodami, to tylko wstęp. Teraz Zielona Góra odrabia straty, a te dwie drużyny mają wielkie możliwości i mają bardzo dobrych zawodników. Będą jechać z myślą, by zwyciężyć, i niewątpliwie  ten mecz ustawi je w hierarchii w tabeli. 

Tomasza Golloba zapytaliśmy również o ocenę zielonogórskiej ekipy w kontekście meczu z Polonią.

Falubaz jest bardzo dobrze złożoną drużyną. są zawodnicy, którzy potrafią się dobrze jechać, wcześniej w PGE Ekstralidze, na przykład Krzysiu Buczkowski. Każdy poważnie traktuje taką drużynę, która ma dużą historię i dobrych zawodników. Czy w domu, czy na wyjeździe taka drużyna ma trudniejsze zadanie, bo każdy chce z nią wygrać.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.

 

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X