HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

To juz ostatnia prosta. W sobotę gala “Warto jest pomagać”

Dużo pracy, dużo stresu. Wszystko jednak po to, by było tak, jak planują organizatorzy. Trwają ostatnie przygotowania do 17. edycji gali „Warto jest pomagać”.

Odbędzie się ona jutro wieczorem w hali zielonogórskiego CRS-u. Ostatnia prosta najczęściej jest najtrudniejsza. Sprawdzamy zatem, co słychać w kontekście przygotowań. A pytamy organizatora Grzegorza Hryniewicza.

Całe stowarzyszenie, wolontariusze, muzycy są już w hali CRS, Od rana ćwiczymy, scenografia jest pięknie przygotowana, krzesełka już rozłożone. Cały czas pracujemy, by gala się odbyła. Myślę, że będzie bajecznie, rodzinnie i świątecznie. 

Gala odbędzie się  mimo obostrzeń covidowych. Nie wiadomo jednak, czy wszyscy artyści dotrą do Zielonej Góry zgodnie z planem.

Niestety,  jeśli chodzi o muzyków, są osoby, które maja COVID. Jeśli chodzi o artystów, do ostatniego momentu nie będziemy wiedzieli, czy wszyscy będą zdrowi i czy wszyscy przyjadą. Mam nadzieję, że i tak będzie wspaniale. 

Przypomnijmy, że podczas gali zbierane będą pieniądze na szczytny, charytatywny cel. Jaki?

Pieniądze zbierany dla Bożenki Szatkowskiej, która choruje na nowotwór złośliwy kości. Będziemy zbierać na leczenie i rehabilitację, bo Bożenka będzie musiała mieć amputowaną nogę. Będziemy zbierać na protezę dla naszej 13-letniej Bożenki. 

Gala rozpocznie się jutro, tj w sobotę, o godzinie 19.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: