HOTZIELONA GÓRA:

Remont kąpieliska w Ochli. Kiedy przetarg?

Ogłoszenie przetargu i wyłonienie wykonawcy jeszcze w tym roku. W przyszłym budowa, a w 2023 roku otwarcie – to plany dotyczące remontu kąpieliska w Ochli. W audycji Prezydent na 96 FM o tym, czego obecnie dotyczą prace związane z tą inwestycją.

Prace, dodajmy na razie wciąż o charakterze administracyjnym. – Przygotowujemy się formalnie do przetargu – informował w audycji Prezydent na 96 FM Janusz Kubicki.

Przygotowujemy się do uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń. To wymaga od nas dość dużego wysiłku, takiego bardziej biurokratycznego. Wierzę w to, że uda się to niedługo zakończyć i przejść do kolejnego etapu, a więc wyłonienia wykonawcy tej inwestycji.

Wczoraj podczas sesji radni dokonali zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego.

W planie do tej pory nie były dopuszczalne żadne większe formy, a wieża musi powstać, bo żeby zjechać z jakiejś zjeżdżalni, to musi być jakaś wieża. To są tego typu sprawy. Chcemy, żeby tam były elementy rekreacyjne, bo nie wyobrażam sobie, żeby tego mogło nie być. Takie rzeczy wskazywali też mieszkańcy na etapie konsultacji.

Cały program do zobaczenia na wZielonej.pl. Audycja Prezydent na 96 FM w środy o 12:30. Pytania do władz miasta ślijcie na adres: Prezydent@wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: