HOTPIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

“Dołek” prawie gotowy! Puchar Polski jeszcze na stadionie lekkoatletycznym [WIDEO]

Prawie 750 żółtych i zielonych krzesełek jest już zamontowanych. Nowa trybuna na tzw. “dołku” jest praktycznie gotowa.

W tej chwili trwają już ostatnie porządkowe prace. O inwestycji mówi Robert Jagiełowicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze.

Obiekt jest już gotowy. Teraz już “głaszczemy”. Trybuna stoi i na derbach wystartuje. Warunki się zmieniły. Zapraszamy kibiców. Wywieziono trochę ziemi, zutylizowano stare trybuny, trochę kostki brukowej, trochę podbudowy i na to lekkiej konstrukcji trybuna, która przyjechała do nas. Stawiano ją dwa dni. Więcej czasu zajęły prace ziemne.Robert Jagiełowicz, dyrektor MOSiR Zielona Góra

Już we wtorek Lechia Zielona Góra zagra w 1/16 Pucharu Polski z pierwszoligową Arką Gdynia. Ten mecz odbędzie się jednak na sąsiednim stadionie lekkoatletycznym. Dla kibiców przygotowanych zostanie 999 wejściówek.

To nie Lechia się cieszy, mam nadzieję, że cieszą się mieszkańcy Zielonej Góry, ze szczególnym wskazaniem na kibiców. Puchar Polski zagramy na lekkoatletycznym. W meczu z Cariną Gubin, wszystko wskazuje na to, że kibice będą mogli zasiąść na nowej trybunie obok.Krzysztof Stacewicz, dyrektor Lechii Zielona Góra

“Dołek” po liftingu otworzy się dla kibiców w kolejną sobotę, 30 października. W III lidze dojdzie wtedy do lubuskich derbów. Lechia zmierzy się z beniaminkiem Cariną Gubin.

Koszt trybuny i prac z nią związanych to przeszło 330 tys. zł.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: