AZS:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Zabrakło skuteczności. Szczypiorniści AZS-u nie sprostali Ostrovii

Szczypiorniści PKMM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie sprostali Ostrovii Ostrów Wlkp. w kolejnym meczu rozgrywek pierwszej ligi. Zielonogórzanie przegrali z rywalem z Wielkopolski 23:28.

W pierwszej połowie oba zespoły grały “łeb w łeb”. Goście częściej byli na prowadzeniu, ale AZS dotrzymywał im kroku i po pierwszej połowie był remis 13:13. W drugiej odsłonie przez pierwsze minuty trwała wyrównana walka. Niestety, od stanu 17:17 trzy gole zdobyli goście. Od tego momentu przewaga Ostrovii oscylowała w okolicach 3-5 bramek. Zielonogórzanie byli nieskuteczni i to była główna przyczyna porażki akademików.

Najwięcej goli dla AZS-u zdobył Hubert Kuliński – 10. Za tydzień nasz zespól zagra na wyjeździe z UKS-em Kąty Wrocławskie.