ZIELONA GÓRA:

Taniec, malarstwo, a może zabawa robotami? Dom Harcerza przyjmie dzieci w wakacje

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi pojawia się pytanie, jak zorganizować czas dziecku, by się nie nudziło. I tu wkracza Dom Harcerza, który ma ofertę letnich zajęć. Zapisy rozpoczną się już za parę dni.

Dla dzieci i młodzieży zostało przygotowanych kilka jednotygodniowych turnusów. Zajęcia w każdym z nich odbędą się od poniedziałku do piątku między 10:00 a 14:00.

Prowadzimy zajęcia wakacyjne przez sześć tygodni wakacji. Zaczynamy je od 13 lipca, kończymy 21 sierpnia. Jest to trochę ograniczona oferta, nie taka jak w latach poprzednich, z uwagi na obostrzenia, które nas obowiązują. To okrojenie polega na przyjęciu mniejszej liczby dzieci. Przyjmujemy przez pierwsze dwa tygodnie wakacji, na pierwsze dwa turnusy, 48 osób, a na kolejne – 36.

Instruktorzy poprowadzą warsztaty w pracowniach Domu Harcerza – tak jak w trakcie roku szkolnego.

Każde dziecko, które do nas trafi, będzie mogło w ciągu tych pięciu dni zajęć poznać różne formy naszej pracy, różne dyscypliny, które proponujemy, także w ciągu całego roku. Zapraszamy wszystkie dzieci, niezależnie od tego, czy są naszymi uczestnikami, czy nie. Jest to propozycja skierowana do dzieci w wieku szkolnym, czyli od lat siedmiu.

Nabór na zajęcia rusza w poniedziałek (22 czerwca) o godzinie 11:00. Rodzice lub opiekunowie dzieci muszą wypełnić kartę zgłoszeniową, a także oświadczenie o stanie zdrowia dziecka. Dokumenty trzeba złożyć osobiście w siedzibie Domu Harcerza w dniu zapisów. Formularze znajdują się na stronie placówki.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: