czwartek , 8 Grudzień 2016
Home / Sport / Żużel / “PePe” i “Duzers” z awansem do finału IMP
fot.
(fot. )

“PePe” i “Duzers” z awansem do finału IMP

Obydwu reprezentantów Stelmet Falubazu zobaczymy 15 sierpinia w finałowym turnieju, który odbędzie się w Lesznie na stadnie im. Alfreda Smoczyka.
 
Wyniki półfinału w Opolu:
1. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 11 (2,3,0,3,3)
2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 11 (3,2,3,2,1)
3. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,0,3,1,3)
4. Piotr Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła) – 10 (2,2,3,3,0)
5. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) – 10 (d,3,3,2,2)
6. Piotr Świderski (Betard Sparta Wrocław) – 10 (3,3,2,1,1)
7. Przemysław Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła) – 9 (0,2,2,2,3)
8. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz) – 9 (1,1,2,3,2)
——————————————————————————————
9. Adam Skórnicki (Unia Leszno) – 8+3 (3,2,1,0,2)
——————————————————————————————
10. Szymon Kiełbasa (Kolejarz Rawag Rawicz) – 8+2 (1,3,2,2,w)
11. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) – 7 (1,1,1,1,3)
12. Robert Miśkowiak (Lechma Poznań) – 5 (2,1,0,0,2)
13. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) – 5 (2,1,1,1,w)
14. Daniel Pytel (KS ROW Rybnik) – 4 (0,0,d,3,1)
15. Marcin Nowaczyk (Kolejarz Rawag Rawicz) – 1 (d,0,1,0,0)
16. Łukasz Jankowski (Orzeł Łódź) – 1 (1,d,0,d,d)
R1. Artur Mroczka (Caelum Stal Gorzów) – NS
 
Bieg po biegu:
1. Skórnicki, Protasiewicz, Kiełbasa, Prz. Pawlicki
2. Dudek, Pi. Pawlicki, Miedziński, Pytel
3. Janowski, Miśkowiak, Jankowski, Nowaczyk (d/start)
4. Świderski, Kołodziej, Gapiński, Gollob (d4)
5. Gollob, Skórnicki, Miedziński, Jankowski (d4)
6. Protasiewicz, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Nowaczyk
7. Świderski, Prz. Pawlicki, Miśkowiak, Pytel
8. Kiełbasa, Janowski, Gapiński, Dudek
9. Pi. Pawlicki, Gapiński, Skórnicki, Miśkowiak
10. Janowski, Świderski, Miedziński, Protasiewicz
11. Dudek, Prz. Pawlicki, Kołodziej, Jankowski
12. Gollob, Kiełbasa, Nowaczyk, Pytel (d4)
13. Pytel, Janowski, Kołodziej, Skórnicki
14. Protasiewicz, Gollob, Dudek, Miśkowiak
15. Gapiński, Prz. Pawlicki, Miedziński, Nowaczyk
16. Pi. Pawlicki, Kiełbasa, Świderski, Jankowski (d4)
17. Dudek, Skórnicki, Świderski, Nowaczyk
18. Protasiewicz, Gapiński, Pytel, Jankowski (d/start)
19. Prz. Pawlicki, Gollob, Janowski, Pi. Pawlicki
20. Miedziński, Miśkowiak, Kołodziej (w/u), Kiełbasa (w/u)
 
Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. Skórnicki, Kiełbasa
 
wyniki: sportowefakty.pl

Autor: Mariusz Malinowski

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informcji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close