ŻUŻEL:

“PePe” i “Walas” w półfinałach Elitserien

Ich Indianerna Kumla awansowała do grona czterech najlepszych zespołów jako "lucky-looser". "Indianie” przegrali wczoraj spotkanie z Elit Vetlandą 44:52. Protasiewicz zdobył dla swojego zespołu 12 punktów z trzema bonusami, zaś Walasek dorzucił 3 "oczka”.
 
Do dalszej fazy rozgrywek nie awansowało Vastervik z Nielsem Kristianem Iversenem w składzie oraz Dacarna Malilla z braćmi Lindgrenami i Grzegorzem Zengotą.
 
Iversen wywalczył wczoraj dla swojej drużyny 4 punkty z dwoma bonusami w wygranym meczu z Vargarną Norrkoping 52:44. Z kolei Fredrik Lindgren zdobył 8 punktów z dwoma bonusami dla Dacarny, jego młodszy brat Ludvig 3 z bonusem, zaś Grzegorz Zengota 5 w przegranym spotkaniu z Lejonen Gislaved 41:55.

 ch Indianerna KUMLA awansowała do grona czterech najlepszych zespołów jako lucky-looser. „Indianie” przegrali wczoraj spotkanie z Elit Vetlandą 44:52. Protasiewicz zdobył dla swojego zespołu 12 punktów z trzema bonusami, zaś Walasek dorzucił 3 „oczka”. Do dalszej fazy rozgrywek nie awansowało Vastervik z Nielsem Kristianem Iversenem w składzie oraz Dacarna Molilla z braćmi Lindgrenami i Grzegorzem Zengotą. Popularny „PUK” wywalczył wczoraj dla swojej drużyny 4 punkty z dwoma bonusami w wygranym meczu z Vargarną NORCZEPING 52:44. Z kolei Fredrik Lindgren zdobył 8 punktów z dwoma bonusami dla Dacarny, jego młodszy brat Ludvig 3 z bonusem, zaś Grzegorz Zengota 5 w przegranym spotkaniu z Lejonen Gislaved 41:55.

 

Autor: Jakub Lesiński

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00