Rekordzistki w Szatni Akademików!

Wchodzę w to! – odpowiedziała bez wahania na pytanie o kolejną próbę bicia rekordu Guinnessa w grze boccia Marlena Pogorzelczyk. Na razie jednak wspólnie z Dominiką Hoft i trenerką Martą Dalecką cieszy się z pobitego w czerwcu rekordu – 25 godzin i 1 minuta.

W Szatni Akademików wróciliśmy do wydarzeń z pierwszego weekendu czerwca. Dziewczyny pojawiły się w Radiu Index z certyfikatem potwierdzającym ważność rekordu Guinnessa. Opowiadały o samej próbie, jak również emocjach po oficjalnym zarejestrowaniu tego wyczynu. Czy w planie są kolejne rekordy? O tym w programie.

W drugiej części powróciliśmy do sobotniego meczu siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy przegrali swój pierwszy mecz w tym sezonie na parkietach II ligi. Pogromcą okazał się Aqua-Zdrój Wałbrzych, który wygrał w hali UZ 3:1. Kluczem do zwycięstwa okazała się zagrywka. Przed akademikami teraz dwa weekendy bez ligowego grania. 16 listopada derbowy szlagier w grupie 4. Do Zielonej Góry przyjedzie Astra Nowa Sól.